Firma Amex PPHU właściciel marki kupreklame.pl powstała w 1999 roku.

Od samego początku nasza firma zajmowała się poligrafią cyfrową a przede wszystkim zagadnieniami reklamy zewnętrznej w zakresie projektowania, produkcji nośników informacji wizualnej i identyfikacji firm. Z upływem czasu rozszerzaliśmy zakres naszych usług o nowe technologie wyświetlaczy i reklam diodowych.

Posiadamy duże zaplecze biurowo-produkcyjne o powierzchni prawie 600 m2, co umożliwia nam projektowanie i produkcję wyrobów jednostkowych i wielkoseryjnych o dużych gabarytach i różnorodnych kształtach, jak również ich magazynowanie na potrzeby naszych partnerów handlowych. Na naszej hali produkcyjnej jesteśmy wstanie jednocześnie wykonywać wiele czynności włącznie z oklejaniem nawet pełnych zestawów TIR, co pozwala nam na dużą wydajność i utrzymanie jakości.

Produkujemy i dystrybuujemy materiały do reklamy, POS i promocji, doradzamy w dobraniu, wyprodukowaniu i oznakowaniu właściwych upominków reklamowych dla państwa klientów, posiadamy w ofercie gadżety reklamowe najlepszych polskich i światowych producentów i importerów.

Współpraca z nami jest bardzo owocna, ponieważ przez kilkunastoletnie doświadczenie zarówno w kraju jak i za granicą oraz wyspecjalizowanie się w tworzeniu materiałów reklamowych wypracowaliśmy procesy technologiczne pozwalające nam na dostarczenie wysoko jakościowego produktu w dobrej cenie, a poprzez komunikacje z klientem za pomocą kompetentnego i decyzyjnego personelu i natychmiastowy obieg informacji nasza szybka reakcja minimalizuje koszty i stres związany z pilnymi zleceniami.

W naszych relacjach z klientem bardzo ważne jest zaufanie, rzetelność i współpraca na zasadach, oraz pełne zaangażowanie. Klienci przez to współpracują z nami od lat, ponieważ troszczymy się o każdego z nich, traktując go indywidualnie. Nasi Partnerzy cenią nas za dostarczanie nowych rozwiązań technologicznych, pozwalających obniżyć koszty produktów, szybką i rzetelną informację, precyzję i terminowość.

Zapraszamy do współpracy

Zespół kupreklame.pl